Міжрегіональна Академія управління персоналом пропонує всім, хто хоче продовжувати працювати і паралельно отримувати якісну вищу освіту, нову освітню послугу: денну вищу освіту з елементами дистанційної.

На відміну від дуальної освіти, при якій студенти є по факту  прикріпленими до конкретного роботодавця, на підприємстві якого вони проходимуть практичні заняття, денна вища освіта з елементами дистанційною є більш гнучким і зручним варіантом. Така форма навчання забезпечує студентів свободою розпоряджатися власним професійним майбутнім.

Дві екзаменаційно-залікові сесії на рік безпосередньо в аудиторіях Академії – по два тижні, та онлайн (дистанційні) заняття по два дні на тиждень в міжсесійний період.

Денно-дистанційна вища освіта, відповідно до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та статті 17 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», дає студентам право на отримання відстрочки від призову на строкову військову службу та від призову на військову службу під час мобілізації.

Також здобувачі денно-дистанційної вищої освіти, згідно ПКУ, пп 166.3., мають право на отримання податкової знижки на навчання.